Заправка автокондиціонерів в Житомирі

Сезон 2023 по обслуживанию автокондиционеров открыт!

Посмотрите ролик в котором мы опишем все работы которые можем выполнить по обслуживанию автокондиционеров.

     

Автомобильная система кондиционирования обеспечивает комфортный микроклимат внутри салона, что очень важно, находясь в постоянном потоке машин, выбрасывающих вредные вещества в воздух. Помимо создания температурного режима, автокондиционер устраняет неприятные запахи, а также большинство выхлопных газов, впитывая их через мощный фильтр. Данная система нуждается в регулярной диагностике, замене фильтров и масла, поэтому важно доверять свой автомобиль опытным специалистам.

Заправка автокондиционера в Броварах автомобиля BMW 535d    Заправка автокондиционера в Броварах - Шкода Октавия

Заправка автомобильной системы кондиционирования требует использование качественного хладагента, чтобы поддерживать правильную эксплуатацию в любой период года. Мастера нашего автосервиса смогут выполнить заправку системы кондиционирования воздуха в самые короткие сроки.

ЗАПРАВКА Автокондиционера - ЦЕНЫ на УСЛУГИ в 2023 году

Мы предлагаем нашим клиентам доступную ценовую политику на весь ассортимент услуг, а также гарантию качества.

Диагностика

Цена

Диагностика в комплексе с использованием  профессиональной аппаратуры
300 грн
Проверка системы автокондиционирования на герметичность, под давлением 20 Bar (атмосфер)
200 грн

Заправка автокондиционера ФРЕОНОМ r134a

Стоимость комплексной заправки кондиционера + диагностика
500 грн
+  фреон 1 грамм
1.5 грн
Откачивание фреона с системы автокондиционирования
Входит в стоимость
Ваккумирование и осушивание системы от влаги и отработанных отходов
Входит в стоимость

Заправка качественным фреоном с добавлением оригинального компрессорного масла и ультрафиолетового красителя

Входит в стоимость

Антибактериальная чистка  NEW! 

Озонирование и дезинфекция системы кондиционирования, удаление неприятных запахов, уничтожение микроорганизмов в обивке салона
400 грн

ЗАПРАВКА АВТОКОНДИЦИОНЕРА НА АВТО С ФРЕОНОМ 1234YF  NEW! 

Перевод вашего авто с 1234yf фреона на r134a (абсолютно безопасно для системы кондиционирования вашего автомобиля) или заправка системы кондиционирования с фреоном 1234yf, фреоном r134a.
500 грн

Заправка автокондиціонеру в Житомирі

Кліматична техніка забезпечує комфорт під час літньої спеки не тільки в квартирі чи офісі, а й в салоні автомобіля. Щоб водій був зосереджений під час подорожей, йому потрібна оптимальна температура та свіже повітря в салоні. Саме тому заправка автокондиціонера в Житомирі – популярна послуга на початку весняно-літнього періоду. Це позбавить вас від необхідності відкривати вікна і дихати неприємними вихлопними газами, оскільки в салоні буде чисте, свіже повітря.

Як часто потрібно заправляти кондиціонер

У нових автомобілях встановлюють оригінальні кліматичні-системи, деталі яких зношуються не раніше 2-3 років експлуатації. Такі кондиціонери потребують лише щорічного профілактичного огляду, вимірювання герметичності та перевірки рівня фреону. Однак, заправити автокондиціонер в Житомирі доведеться раніше, якщо на роботу системи впливають такі чинники:

  • надмірні вібрації під час їзди;
  • наявність тріщин на трубах, що призводить до втрати герметичності;
  • інтенсивна експлуатація охолоджувального пристрою;
  • заправка неякісним холодоагентом.

Вплив таких факторів може призвести до нерівномірного охолодження салону, розмноження бактерій, які спричиняють появу неприємного запаху. 

Щоб позбавитись від таких незручностей і забезпечити безперебійну роботу клімат-системи, варто звернутись до кваліфікованих спеціалістів нашої компанії в місті Житомир.

Плюси роботи нашої компанії

Якщо ви вирішили звернутись до нас, щоб налагодити роботу кондиціонера, приготуйтесь отримати безліч плюсів:

  1. Інформацію про місце розташування найближчих мобільних заправок, ціни та наявні послуги можна знайти на сайті, або звернувшись за телефоном до менеджера.
  2. Ми пропонуємо комплексні послуги, які включають видалення старого фреону, чистку приладу від залишків рідини та просушку, вакуумування, заправку кондиціонеру якісним японським холодоагентом з додаванням компрессорної олії.
  3. Робота професійних спеціалістів займає не більше 30 хвилин, що дозволить вам суттєво зекономити час.
  4. Доступні ціни дозволять кожному автомобілісту пройти кваліфіковане технічне обслуговування. ЗСУ отримують знижку 10% на послуги компанії.

Також ми пропонуємо додаткові послуги, які передбачають діагностику системи на предмет зношування деталей, перевірку герметичності, антибактеріальну чистку.

Наші мобільні станції знаходяться не тільки у Житомирі, а й у інших куточках України, тому звертайтесь, щоб отримати кваліфіковані послуги професійних майстрів.