Заправка автокондиціонерів в Умані

Сезон 2023 по обслуживанию автокондиционеров открыт!

Посмотрите ролик в котором мы опишем все работы которые можем выполнить по обслуживанию автокондиционеров.

     

Автомобильная система кондиционирования обеспечивает комфортный микроклимат внутри салона, что очень важно, находясь в постоянном потоке машин, выбрасывающих вредные вещества в воздух. Помимо создания температурного режима, автокондиционер устраняет неприятные запахи, а также большинство выхлопных газов, впитывая их через мощный фильтр. Данная система нуждается в регулярной диагностике, замене фильтров и масла, поэтому важно доверять свой автомобиль опытным специалистам.

Заправка автокондиционера в Броварах автомобиля BMW 535d    Заправка автокондиционера в Броварах - Шкода Октавия

Заправка автомобильной системы кондиционирования требует использование качественного хладагента, чтобы поддерживать правильную эксплуатацию в любой период года. Мастера нашего автосервиса смогут выполнить заправку системы кондиционирования воздуха в самые короткие сроки.

ЗАПРАВКА Автокондиционера - ЦЕНЫ на УСЛУГИ в 2023 году

Мы предлагаем нашим клиентам доступную ценовую политику на весь ассортимент услуг, а также гарантию качества.

Диагностика

Цена

Диагностика в комплексе с использованием  профессиональной аппаратуры
300 грн
Проверка системы автокондиционирования на герметичность, под давлением 20 Bar (атмосфер)
200 грн

Заправка автокондиционера ФРЕОНОМ r134a

Стоимость комплексной заправки кондиционера + диагностика
500 грн
+  фреон 1 грамм
1.5 грн
Откачивание фреона с системы автокондиционирования
Входит в стоимость
Ваккумирование и осушивание системы от влаги и отработанных отходов
Входит в стоимость

Заправка качественным фреоном с добавлением оригинального компрессорного масла и ультрафиолетового красителя

Входит в стоимость

Антибактериальная чистка  NEW! 

Озонирование и дезинфекция системы кондиционирования, удаление неприятных запахов, уничтожение микроорганизмов в обивке салона
400 грн

ЗАПРАВКА АВТОКОНДИЦИОНЕРА НА АВТО С ФРЕОНОМ 1234YF  NEW! 

Перевод вашего авто с 1234yf фреона на r134a (абсолютно безопасно для системы кондиционирования вашего автомобиля) или заправка системы кондиционирования с фреоном 1234yf, фреоном r134a.
500 грн

Заправка автокондиціонера в Умані

Одна із найважливіших процедур в підготовці автомобіля до експлуатації впродовж літнього сезону – це заправка кондиціонера фреоном. Також буде доречним проведення діагностики обладнання на наявність пошкоджень. Ці послуги пропонує мережа мобільних автостанцій, які знаходяться у місті Умань. Наші спеціалісти виконують роботу з професійною швидкістю та якістю, тому автовласнику прийдеться витратити всього 30 хвилин свого часу та, як найменш 4 роки, забути про проблеми з охолодженням салону авто. 

Як зрозуміти, що виникла потреба заправити автокондиціонер в Умані   

Виявити то, що виникла потреба заправити автокондиціонер в Умані можна по таких ознаках:

  • для досягнення заданого температурного режиму необхідно більше часу, чим зазвичай;
  • при огляді кондиціонера автовласник помітив масляні плями на магістральних трубках та паморозь на внутрішньому блоці системи кондиціювання;
  • при роботі клімат-системи з’являються неприємні запахи або сторонні звуки.

Якщо ви помітили хоча б один із перелічених ознак, то це говорить о необхідності звернутись до майстрів однієї із станцій, які виконують ремонт та заправку автомобільних кондиціонерів фреоном. Знайти станцію дуже легко, тому що вони знаходяться в найпопулярніших містах Умані, наприклад на стоянках великих ТЦ.     

Які послуги пропонують майстри автостанції в місті Умань

Заправка автокондиціонера в Умані це не все, що може запропонувати мобільна автостанція та її майстри. Ми надаємо комплекс послуг, до яких відноситься:

  1. Діагностування несправностей обладнання. Перш за все спеціаліст вимірює тиск хладогенту, знаходить місця витоку газу та виявляє зношені деталі, які потребують невідкладної заміни.
  2. Проводить видалення залишків хладону та очищення деталей клімат-системи від слідів експлуатування. Також можлива антисептична чистка для знищення мікроорганізмів та неприємних запахів в системі кліматичного обладнання.
  3. Видалення залишкової вологи та дегазація контуру, по якому рухається хладагент.

Для заправки автомобільного кондиціонера використовують японський фреон SAN MEI, який має сертифікат якості та властивості для надійної роботи техніки. Для додаткового змащування компресорної установки до хладагенту додається масло. Таким чином збільшується термін та ефективність функціонування обладнання для зниження температури в салоні авто.