Заправка автокондиціонерів в Бердичеві

Сезон 2023 по обслуживанию автокондиционеров открыт!

Посмотрите ролик в котором мы опишем все работы которые можем выполнить по обслуживанию автокондиционеров.

     

Автомобильная система кондиционирования обеспечивает комфортный микроклимат внутри салона, что очень важно, находясь в постоянном потоке машин, выбрасывающих вредные вещества в воздух. Помимо создания температурного режима, автокондиционер устраняет неприятные запахи, а также большинство выхлопных газов, впитывая их через мощный фильтр. Данная система нуждается в регулярной диагностике, замене фильтров и масла, поэтому важно доверять свой автомобиль опытным специалистам.

Заправка автокондиционера в Броварах автомобиля BMW 535d    Заправка автокондиционера в Броварах - Шкода Октавия

Заправка автомобильной системы кондиционирования требует использование качественного хладагента, чтобы поддерживать правильную эксплуатацию в любой период года. Мастера нашего автосервиса смогут выполнить заправку системы кондиционирования воздуха в самые короткие сроки.

ЗАПРАВКА Автокондиционера - ЦЕНЫ на УСЛУГИ в 2023 году

Мы предлагаем нашим клиентам доступную ценовую политику на весь ассортимент услуг, а также гарантию качества.

Диагностика

Цена

Диагностика в комплексе с использованием  профессиональной аппаратуры
300 грн
Проверка системы автокондиционирования на герметичность, под давлением 20 Bar (атмосфер)
200 грн

Заправка автокондиционера ФРЕОНОМ r134a

Стоимость комплексной заправки кондиционера + диагностика
500 грн
+  фреон 1 грамм
1.5 грн
Откачивание фреона с системы автокондиционирования
Входит в стоимость
Ваккумирование и осушивание системы от влаги и отработанных отходов
Входит в стоимость

Заправка качественным фреоном с добавлением оригинального компрессорного масла и ультрафиолетового красителя

Входит в стоимость

Антибактериальная чистка  NEW! 

Озонирование и дезинфекция системы кондиционирования, удаление неприятных запахов, уничтожение микроорганизмов в обивке салона
400 грн

ЗАПРАВКА АВТОКОНДИЦИОНЕРА НА АВТО С ФРЕОНОМ 1234YF  NEW! 

Перевод вашего авто с 1234yf фреона на r134a (абсолютно безопасно для системы кондиционирования вашего автомобиля) или заправка системы кондиционирования с фреоном 1234yf, фреоном r134a.
500 грн

Заправка автокондиціонера в Бердичеві

Замовлення заправки – важливий крок для збереження ефективності та продовження терміну служби техніки. Звернення до професійних автомайстерень для заправки автокондиціонерів в Бердичеві може бути корисним для багатьох власників автомобілів.

Після запиту кваліфікований механік проведе діагностику системи кондиціонування повітря, перевірить рівень холодоагенту та заправить його до необхідного рівня. Для цього використовуються спеціальні інструменти та обладнання, що дозволяють дотримуватися правильного співвідношення холодоагенту та мастила, що забезпечує оптимальну роботу системи.

Чому людям необхідна послуга 

Багато людей звертаються за послугою заправлення автокондиціонера, тому що, на жаль, обладнання не є вічним і з часом воно може втрачати свою ефективність. Це трапляється через різні причини:

  • витік холодоагенту;
  • зниження температури охолодження;
  • поява дивних звуків;
  • забруднення фільтрів;
  • несправність компресора та інше.
  • Коли автокондиціонер не працює належним чином, це може стати проблемою, особливо в спекотні літні дні. Відсутність прохолоди в салоні автомобіля може бути не тільки дратівливим, але й небезпечним недоліком, особливо якщо у вас є пасажири, такі як маленькі діти або люди похилого віку.

Заправлення автокондиціонера – процес, який дозволяє повернути ефективність приладу та забезпечити комфорт водієві і пасажирам авто. Він охоплює додавання необхідної кількості холодоагенту до системи, перевірку на витік, очищення фільтрів та виявлення наявності інших проблем.

Тому, якщо ви помітили, що ваш кондиціонер не працює ефективно, то звернення до професіоналів, щоб заправити автокондиціонер в Бердичеві, може бути дуже корисним рішенням.

Як регулярно потрібно замовляти процедуру

Періодичне замовлення послуги заправки автокондиціонера залежить від декількох факторів:

  • частота використання автомобіля;
  • рівень зношеності системи кондиціонування повітря;
  • кількість пройдених кілометрів. 

Зазвичай рекомендується проводити профілактичну перевірку техніки раз на рік або кожні 15 тисяч кілометрів пробігу.

Забруднення фільтрів автокондиціонера може впливати на якість повітря в салоні автомобіля та стан здоров'я пасажирів. Тому, якщо ви помітили погіршення роботи обладнання, звертайтеся до наших автомайстерень в місті Бердичів. Також мобільні пункти є в інших містах України.