Заправка автокондиціонера в Обухові

Сезон 2023 по обслуживанию автокондиционеров открыт!

Посмотрите ролик в котором мы опишем все работы которые можем выполнить по обслуживанию автокондиционеров.

     

Автомобильная система кондиционирования обеспечивает комфортный микроклимат внутри салона, что очень важно, находясь в постоянном потоке машин, выбрасывающих вредные вещества в воздух. Помимо создания температурного режима, автокондиционер устраняет неприятные запахи, а также большинство выхлопных газов, впитывая их через мощный фильтр. Данная система нуждается в регулярной диагностике, замене фильтров и масла, поэтому важно доверять свой автомобиль опытным специалистам.

Заправка автокондиционера в Броварах автомобиля BMW 535d    Заправка автокондиционера в Броварах - Шкода Октавия

Заправка автомобильной системы кондиционирования требует использование качественного хладагента, чтобы поддерживать правильную эксплуатацию в любой период года. Мастера нашего автосервиса смогут выполнить заправку системы кондиционирования воздуха в самые короткие сроки.

ЗАПРАВКА Автокондиционера - ЦЕНЫ на УСЛУГИ в 2023 году

Мы предлагаем нашим клиентам доступную ценовую политику на весь ассортимент услуг, а также гарантию качества.

Диагностика

Цена

Диагностика в комплексе с использованием  профессиональной аппаратуры
300 грн
Проверка системы автокондиционирования на герметичность, под давлением 20 Bar (атмосфер)
200 грн

Заправка автокондиционера ФРЕОНОМ r134a

Стоимость комплексной заправки кондиционера + диагностика
500 грн
+  фреон 1 грамм
1.5 грн
Откачивание фреона с системы автокондиционирования
Входит в стоимость
Ваккумирование и осушивание системы от влаги и отработанных отходов
Входит в стоимость

Заправка качественным фреоном с добавлением оригинального компрессорного масла и ультрафиолетового красителя

Входит в стоимость

Антибактериальная чистка  NEW! 

Озонирование и дезинфекция системы кондиционирования, удаление неприятных запахов, уничтожение микроорганизмов в обивке салона
400 грн

ЗАПРАВКА АВТОКОНДИЦИОНЕРА НА АВТО С ФРЕОНОМ 1234YF  NEW! 

Перевод вашего авто с 1234yf фреона на r134a (абсолютно безопасно для системы кондиционирования вашего автомобиля) или заправка системы кондиционирования с фреоном 1234yf, фреоном r134a.
500 грн

Заправка автокондиціонера в Обухові

Досвідчені автомобілісти знають, що для безперебійного функціонування транспортного засобу важливо вчасно проводити діагностику всіх механізмів. Зокрема заправка автокондиціонера в Обухові – популярна послуга, яка допомагає правильно підготуватись до весняно-літнього періоду. Завдяки цій процедурі ви отримаєте гарантію на справне функціонування клімат-системи, та зможете насолоджуватись омріяною прохолодою довгий час.

Коли потрібно заправляти автокондиціонер

Зазвичай проводити діагностику клімат-системи варто щорічно перед початком весни, оскільки з першим потеплінням, водіям потрібно трохи охолодити салон за допомогою кондиціонера. Профілактичні роботи також будуть доречні, оскільки клімат-система довго не використовувалась, тому деякі елементи могли вийти з ладу. 

Окрім планової перевірки раз на рік, також іноді доводиться проводити екстрений огляд. Кондиціонер може працювати не на повну потужність, якщо деталі занадто зносились, або в кліматичній системі недостатній рівень фреону.

Потреба заправити автокондиціонер в Обухові виникає, якщо ви помітили такі сигнали:

  • охолодження салону займає набагато більше часу;
  • нерівномірний обдув салону;
  • водій чує нехарактерний стукіт під час роботи приладу;
  • в салоні відчувається різкий, неприємний запах.

Помітивши один з вищеперерахованих сигналів, варто відразу звернутись до кваліфікованих спеціалістів, котрі зможуть провести екстрену діагностику охолоджувального приладу.

Переваги своєчасної заправки автокондиціонера

Подбати про завчасну перевірку кондиціонера в машині – оптимальне рішення, оскільки це може вберегти вас від виникнення непередбачуваних поломок і проведення дорогого ремонту.

Своєчасна заправка автокондиціонера дає безліч переваг:

  • оперативне проведення заправки – не більше 30 хвилин;
  • зниження витрат на ремонт деталей (поломки можуть виникнути у зв'язку з недостатньою кількістю холодоагенту в кондиціонері);
  • позитивний вплив на здоров'я водія та пасажирів, оскільки люди, які знаходяться в автомобілі мають можливість дихати свіжим, чистим повітрям;
  • комфорт під час поїздок в спекотний період;
  • довготривалий термін експлуатації кліматичної техніки.

Кваліфіковані майстри нашої компанії роблять діагностику та заправку, використовуючи спеціалізовані інструменти, сертифіковані розхідні матеріали японського виробництва, повністю сумісні з авто вашої моделі. Звернутись до нас можна щоденно, вибравши найближчий пункт заправки у місті Обухів.